Too many matches? As a registered user you can display just your favourite leagues (select here) by selecting "My leagues only" in menu.
As a registered user you can save your time by selecting your favourite sport (select here). Next time you visit Next matches, your favourite sport will be displayed by default.

Today's soccer matches

Calendar
  • Sort by:
  • Show:
ArgentinaArgentina: Superliga    
00:00Independiente - San Lorenzo   2:1 (1:0, 1:1)
ChileChile: Primera Division    
00:00Curico Unido - Union La Calera   POSTP.  
Costa RicaCosta Rica: Primera Division    
00:00Universitarios - Saprissa   0:0 (0:0, 0:0)
HondurasHonduras: Liga Nacional    
00:00Olimpia - Motagua   2:0 (0:0, 2:0)
PeruPeru: Liga 1    
00:00Cesar Vallejo - U. San Martin   0:1 (0:0, 0:1)
WorldWorld: World Cup U17    
00:00Italy U17 - Paraguay U17   1:2 (1:1, 0:1)
00:00Mexico U17 - Solomon Islands U17   8:0 (3:0, 5:0)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
00:30Royal Pari - The Strongest   POSTP.  
ArgentinaArgentina: Primera Nacional    
01:00CA Mitre - Temperley   0:1 (0:1, 0:0)
ArubaAruba: Division di Honor    
01:00Dakota - Racing Club Aruba   1:2  
MexicoMexico: Liga MX    
02:00Juarez - Club Tijuana   3:0 (1:0, 2:0)
JapanJapan: J Youth Cup    
02:30Nagoya (Am) - Hiroshima (Am)   3:1 (2:0, 1:1)
MexicoMexico: Liga MX    
03:00Club Leon - Monarcas   1:1 (1:1, 0:0)
JapanJapan: J Youth Cup    
05:30Shimizu (Am) - Omiya Ardija (Am)   0:1 ET (0:0, 0:0, 0:1)
JapanJapan: J2 League    
06:00Kyoto - Kofu   0:1 (0:0, 0:1)
AsiaAsia: AFC Championship U19    
09:30Brunei U19 - Thailand U19   0:9 (0:5, 0:4)
TajikistanTajikistan: Vysshaya Liga    
10:30CSKA Pomir Dushanbe - Istiqlol Dushanbe   3:2  
10:30Khujand - Istaravshan   0:1  
10:30Panjsher - Kuktosh   3:5  
10:30Regar-TadAZ - Khatlon   0:0 (0:0, 0:0)
South KoreaSouth Korea: WK League Women    
11:00Gyeongju W - Suwon FMC W   0:2 (0:1, 0:1)
IranIran: Division 1    
12:00Damash - Esteghlal Khuzestan   1:0 (0:0, 1:0)
12:00Khooshe Talaee - Fajr Sepasi   0:0 (0:0, 0:0)
12:00Qashqai Shiraz - Aluminium Arak   2:0 (1:0, 1:0)
12:00Rayka Babol - Mes Rafsanjan   2:0 (1:0, 1:0)
RussiaRussia: Premier League    
12:00Ural - Orenburg   1:2 (0:2, 1:0)
RussiaRussia: FNL    
12:00Krasnodar 2 - Kursk   1:0 (1:0, 0:0)
IranIran: Division 1    
12:15Arman Gohar - Elmo Adab   3:2 (1:1, 2:1)
12:15Gol Reyhan Alborz - Navad Urmia   0:0 (0:0, 0:0)
12:15Mes Kerman - Baderan Tehran   2:1 (1:0, 1:1)
12:15Sorkhpooshan Pakdasht - Niroye Zamini   1:1 (0:0, 1:1)
AsiaAsia: AFC Championship U19    
12:30Kuwait U19 - Iraq U19   POSTP.  
12:30Northern Mariana Islands U19 - Cambodia U19   0:9 (0:6, 0:3)
BelarusBelarus: Vysshaya Liga    
12:30Slavia Mozyr - FC Gomel   3:2 (0:2, 3:0)
Hong KongHong Kong: Premier League    
12:30Pegasus - Southern District   2:2 (0:0, 2:2)
IndonesiaIndonesia: Liga 1    
12:30Persela Lamongan - Barito Putera   0:0 (0:0, 0:0)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
12:45Famalicao U23 - Estoril U23   1:1 (1:0, 0:1)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
13:00M. Ironi Kiryat - H. Migdal HaEmek   1:3 (0:3, 1:0)
IsraelIsrael: Liga Alef South    
13:00Kiryat Gat - Hapoel Kfar Shalem   0:4 (0:1, 0:3)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
13:30Ironi Tiberias - M. Tzur Shalom   3:1 (1:1, 2:0)
13:30MS Tira - Maccabi Tamra   1:1 (0:0, 1:1)
SerbiaSerbia: Prva Liga    
13:30Zarkovo - Graficar Beograd   0:3 (0:2, 0:1)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: King Cup    
13:50Al Ansar - Al Bukayriyah   0:1 ET (0:0, 0:0, 0:1)
AsiaAsia: AFC Cup    
14:00April - Al Ahed   0:1 (0:0, 0:1)
EnglandEngland: Professional Development League    
14:00Cardiff U23 - Birmingham U23   0:1 (0:1, 0:0)
14:00Colchester U23 - QPR U23   3:1 (2:1, 1:0)
14:00Watford U23 - Ipswich U23   3:0 (1:0, 2:0)
EuropeEurope: UEFA Youth League    
14:00Midtjylland U19 - Zrinjski U19   3:1 (1:0, 2:1)
GreeceGreece: Gamma Ethniki - Group 6    
14:00Korinthos 2006 - Aiolikos   2:0 (1:0, 1:0)
NetherlandsNetherlands: Reserve League    
14:00Jong FC Twente - Jong Heracles   0:2 (0:1, 0:1)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
14:00Kinondoni MC - Biashara Mara United   2:1 (1:0, 1:1)
EnglandEngland: Professional Development League    
14:30Millwall U23 - Charlton U23   2:2 (0:1, 2:1)
RussiaRussia: Premier League    
14:30FK Krylya Sovetov Samara - Rubin Kazan   0:0 (0:0, 0:0)
AsiaAsia: AFC Championship U19    
15:00Pakistan U19 - Palestine U19   POSTP.  
EnglandEngland: Professional Development League    
15:00Burnley U23 - Sheffield Wed U23   1:1 (1:1, 0:0)
15:00Wigan U23 - Hull U23   2:3 (1:1, 1:2)
NetherlandsNetherlands: Reserve League    
15:00Jong Vitesse - Jong Feyenoord   0:2 (0:1, 0:1)
IranIran: Persian Gulf Pro League    
15:15Foolad - Persepolis   0:1 (0:1, 0:0)
BahrainBahrain: King's Cup    
16:00Busaiteen - Al-Najma   3:2 PEN. (2:1, 0:1, 4:3)
16:00Qalali - Al-Hala   3:1 (1:0, 2:1)
DjiboutiDjibouti: Division 1    
16:00Port - Dikhil   1:0  
GreeceGreece: Super League 2    
16:00Giannina - Ergotelis   2:2 (0:1, 2:1)
PortugalPortugal: Liga Revelacao U23    
16:00Leixoes U23 - Feirense U23   1:1 (0:0, 1:1)
NigerNiger: Ligue 1    
16:15ASGNN - SONIDEP        
Ivory CoastIvory Coast: Ligue 1    
16:30Bassam - Bouake   1:2 (1:1, 0:1)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: King Cup    
16:35Al Jabalain - Al Thuqbah   2:0 (0:0, 2:0)
16:45Okaz - Al Feiha   0:3 (0:1, 0:2)
IsraelIsrael: Liga Alef South    
17:00Hak. Ramat Gan - Shimshon Kafr Qasim   0:0 (0:0, 0:0)
17:00Maccabi Yavne - Maccabi Shaarayim FC   0:1 (0:1, 0:0)
LithuaniaLithuania: A Lyga    
17:00Kauno Zalgiris - Zalgiris   1:2 (1:0, 0:2)
MaliMali: Premiere Division    
17:00AS Police - AS Nianan   5:1  
17:00Black Stars - Sabana de Mopti   0:3 (0:0, 0:3)
17:00Mamahira - AS Bamako   0:0 (0:0, 0:0)
17:00Real Bamako - Bakaridjan   1:1 (0:0, 1:1)
MauritaniaMauritania: Ligue 1    
17:00Sahel - Nouadhibou   POSTP.  
RomaniaRomania: Liga 1    
17:00Astra - Poli Iasi   4:0 (1:0, 3:0)
RussiaRussia: Premier League    
17:00Spartak Moscow - Arsenal Tula   0:1 (0:1, 0:0)
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
17:00Azam - Kagera Sugar   0:0 (0:0, 0:0)
TurkeyTurkey: 1. Lig    
17:00Bursaspor - Balikesirspor   0:0 (0:0, 0:0)
AlgeriaAlgeria: Ligue 1    
17:45USM Alger - Saoura   4:1 (1:1, 3:0)
AlbaniaAlbania: Superliga    
18:00Vllaznia - Bylis   0:1 (0:1, 0:0)
CroatiaCroatia: 1. HNL    
18:00Lok. Zagreb - Varazdin   2:1 (1:1, 1:0)
CyprusCyprus: First Division    
18:00AEL Limassol - Paphos   2:0 (0:0, 2:0)
Czech RepublicCzech Republic: 1. Liga    
18:00Zlin - Plzen   1:1 (0:0, 1:1)
DjiboutiDjibouti: Division 1    
18:00Esperance Sportive - AS Arta   1:2  
IsraelIsrael: Leumit League    
18:00H. Ironi Rishon - Hapoel Bnei Lod   4:0 (1:0, 3:0)
18:00Nof Hagalil - Hapoel Afula   1:0 (0:0, 1:0)
18:00Sakhnin - Hapoel Petah Tikva   1:1 (0:1, 1:0)
IsraelIsrael: Liga Alef South    
18:00Maccabi Jaffa - Ironi Or Yehuda   0:0 (0:0, 0:0)
LithuaniaLithuania: A Lyga    
18:00Riteriai - Atlantas   5:2 (2:2, 3:0)
PolandPoland: Ekstraklasa    
18:00Slask Wroclaw - Wisla Plock   3:1 (2:0, 1:1)
TurkeyTurkey: Super Lig    
18:00Ankaragucu - Gaziantep   1:2 (0:1, 1:1)
WorldWorld: Arab Club Champions Cup    
18:00Al-Ittihad FC - Al Wasl   2:0 (1:0, 1:0)
BahrainBahrain: King's Cup    
18:30Al-Budaiya - Manama Club   0:1 (0:0, 0:1)
IsraelIsrael: Liga Alef South    
18:30Nordia Jerusalem - Holon Yermiyahu   0:1 (0:0, 0:1)
NetherlandsNetherlands: Reserve League    
18:30Jong Den Bosch - Jong Willem II   0:5 (0:4, 0:1)
18:30Jong Dordrecht - Jong Sittard   3:4 (1:2, 2:2)
18:30Jong FC Emmen - Jong Cambuur   4:1 (2:0, 2:1)
18:30Jong Groningen - Jong De Graafschap   2:0 (1:0, 1:0)
18:30Jong Heerenveen - Jong G.A. Eagles   0:6 (0:4, 0:2)
18:30Jong NAC Breda - Jong Excelsior   3:1 (0:0, 3:1)
18:30Jong Nijmegen - Jong Venlo   1:0 (0:0, 1:0)
AlgeriaAlgeria: Ligue 1    
18:45Bel Abbes - JS Kabylie   2:1 (1:0, 1:1)
DenmarkDenmark: Superliga    
19:00Silkeborg - Brondby   0:1 (0:1, 0:0)
GermanyGermany: 3. Liga    
19:00Duisburg - Uerdingen   2:0 (2:0, 0:0)
GreeceGreece: Super League    
19:00Lamia - Volos   1:0 (0:0, 1:0)
Ivory CoastIvory Coast: Ligue 1    
19:00Racing d'Abidjan - Sporting Gagnoa   2:0 (1:0, 1:0)
MaliMali: Premiere Division    
19:00USFAS Bamako - CSK   2:1  
19:00Yeelen - ASOM   1:2  
MaltaMalta: Premier League    
19:00Birkirkara - Gudja   2:3 (1:1, 1:2)
MoroccoMorocco: Botola Pro    
19:00Mouloudia Oujda - Youssoufia Berrechid   3:1 (1:0, 2:1)
NorwayNorway: Eliteserien    
19:00Odd - Mjondalen   3:2 (1:1, 2:1)
IsraelIsrael: Ligat ha'Al    
19:15Hapoel Tel Aviv - Maccabi Haifa   1:2 (1:0, 0:2)
ArgentinaArgentina: Primera C Metropolitana    
19:30San Martin Burzaco - Laferrere   1:2 (1:0, 0:2)
ArgentinaArgentina: Primera D Metropolitana    
19:30Atlas - Argentino de Rosario   2:0 (0:0, 2:0)
BelgiumBelgium: Pro League U21    
19:30Gent U21 - Leuven U21   2:0 (1:0, 1:0)
GermanyGermany: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar    
19:30Dudenhofen - Mechtersheim   1:1 (1:1, 0:0)
IsraelIsrael: Liga Alef South    
19:30Agudat Sport Ashdod - Hapoel Azor   2:0 (0:0, 2:0)
RomaniaRomania: Liga 1    
19:30U Craiova - Din. Bucuresti   4:1 (3:0, 1:1)
EnglandEngland: Professional Development League    
20:00Nottingham U23 - Leeds U23   POSTP.  
EnglandEngland: Premier League 2    
20:00Aston Villa U23 - Newcastle Utd U23   3:2 (2:1, 1:1)
20:00Middlesbrough U23 - Manchester Utd U23   1:4 (0:2, 1:2)
NetherlandsNetherlands: Eerste Divisie    
20:00Jong Ajax - FC Volendam   1:3 (0:0, 1:3)
20:00Jong PSV - Roda   1:1 (0:1, 1:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
20:00Belenenses - Ferreira   1:0 (0:0, 1:0)
GermanyGermany: Regionalliga West    
20:15Fortuna Koln - Alemannia Aachen   1:1 (0:0, 1:1)
GermanyGermany: 2. Bundesliga    
20:30Bochum - Nurnberg   3:1 (3:0, 0:1)
GibraltarGibraltar: National League    
20:30Boca Gibraltar - Magpies   1:2 (0:1, 1:1)
PolandPoland: Ekstraklasa    
20:30Rakow - Wisla   1:0 (0:0, 1:0)
FranceFrance: Ligue 2    
20:45Le Havre - Nancy   1:1 (1:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie A    
20:45Spal - Sampdoria   0:1 (0:0, 0:1)
ItalyItaly: Serie C - Group B    
20:45FeralpiSalo - Triestina   3:0 (1:0, 2:0)
EnglandEngland: Championship    
21:00Stoke - West Brom   0:2 (0:1, 0:1)
ItalyItaly: Serie B    
21:00Cosenza - Cremonese   2:0 (2:0, 0:0)
PortugalPortugal: Primeira Liga    
22:00Portimonense - Santa Clara   1:1 (1:0, 0:1)
22:00Setubal - Boavista   1:0 (0:0, 1:0)
MexicoMexico: Liga MX Women    
22:45Club America W - Cruz Azul W   1:1 (1:0, 0:1)
ArgentinaArgentina: Superliga    
23:00Defensa y Justicia - Argentinos Jrs   0:0 (0:0, 0:0)
BrazilBrazil: Serie B    
00:00Coritiba - Sport Recife   0:0 (0:0, 0:0)
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
00:00Reynosa - UA Zacatecas   0:1  
MexicoMexico: Liga MX Women    
00:00Veracruz W - Necaxa W   1:0 (0:0, 1:0)
ArgentinaArgentina: Torneo Federal A    
01:00Sportivo Estudiantes - Sansinena   1:0 (0:0, 1:0)
ArgentinaArgentina: Superliga    
01:10Central Cordoba - Velez Sarsfield   0:0 (0:0, 0:0)
01:10Huracan - Lanus   0:1 (0:0, 0:1)
ArgentinaArgentina: Primera Nacional    
01:10Deportivo Moron - Platense   0:1 (0:0, 0:1)
EcuadorEcuador: Serie B    
01:15LDU Portoviejo - Manta   2:1 (0:1, 2:0)
BoliviaBolivia: Division Profesional    
01:30Oriente Petrolero - Aurora   POSTP.  
JamaicaJamaica: Premier League    
02:00Arnett Gardens - Dunbeholden   2:2 (0:0, 2:2)
MexicoMexico: Ascenso MX    
02:00Zacatepec - UAEM Potros   1:3 (0:1, 1:2)
MexicoMexico: Liga MX Women    
02:00Club Leon W - Puebla W   3:3 (0:2, 3:1)
02:00Santos Laguna W - Monarcas Morelia W   1:2 (1:1, 0:1)
03:00Atl. San Luis W - Pachuca W   0:3 (0:2, 0:1)
04:00Club Tijuana W - Monterrey W   0:3 (0:2, 0:1)
JapanJapan: J1 League    
10:30Urawa - Kawasaki Frontale   0:2 (0:1, 0:1)
Czech RepublicCzech Republic: U19 League    
11:00Sigma Olomouc U19 - Ostrava U19   3:1 (0:1, 3:0)
11:00Sparta Prague U19 - Plzen U19   3:0 (1:0, 2:0)
UgandaUganda: Premier League    
11:00Express - Maroons   2:2 (2:1, 0:1)
BulgariaBulgaria: Parva Liga    
11:30Botev Vratsa - Vitosha Bistritsa   1:1 (1:0, 0:1)
EuropeEurope: UEFA Youth League    
12:00Zenit U19 - RB Leipzig U19   0:2 (0:0, 0:2)
IranIran: Division 1    
12:00Malavan - Sepidrood Rasht   2:1 (1:1, 1:0)
RwandaRwanda: National Football league    
12:00Gasogi United - Sunrise   4:2 (1:2, 3:0)
IndonesiaIndonesia: Liga 1    
12:30Pusamania Borneo - Badak Lampung   1:1 (1:0, 0:1)
IsraelIsrael: Liga Alef North    
12:30H. Asi Gilboa - Daburiya Osama   3:1 (1:1, 2:0)
IranIran: Persian Gulf Pro League    
13:00Esteghlal F.C. - Sanat Naft   5:0 (4:0, 1:0)
13:00Sepahan - Tractor   2:0 (1:0, 1:0)
MontenegroMontenegro: Druga Liga    
13:00Arsenal Tivat - Drezga   0:1 (0:1, 0:0)
TurkmenistanTurkmenistan: Yokary Liga    
13:00Altyn Asyr - Energetik   3:0 (3:0, 0:0)
13:00Balkan - Ahal   0:2 (0:2, 0:0)
13:00Kopetdag Asgabat - Merw   2:0 (1:0, 1:0)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: King Cup    
13:30Al-Sharq - Al Wehda   1:2 (0:0, 1:2)
13:35Al Mojzel - Tuwaiq   3:1 (1:1, 2:0)
13:35Al-Qaisumah - Abha   1:2 (0:2, 1:0)
BulgariaBulgaria: Parva Liga    
14:00Slavia Sofia - Lok. Plovdiv   1:1 (0:0, 1:1)
EuropeEurope: UEFA Youth League    
14:00Barcelona U19 - Slavia Prague U19   2:3 (1:1, 1:2)
14:00Dortmund U19 - Inter U19   2:1 (0:0, 2:1)
14:00Napoli U19 - Salzburg U19   1:5 (0:3, 1:2)
14:00Valencia U19 - Lille U19   1:2 (0:0, 1:2)
RwandaRwanda: National Football league    
14:00Gicumbi - Musanze   0:3 (0:0, 0:3)
14:00Muhanga - Etincelles   1:0 (0:0, 1:0)
UgandaUganda: Premier League    
14:00Vipers - Wakiso Giants   1:0 (1:0, 0:0)
DR CongoDR Congo: Ligue 1    
14:30AC Rangers - Sanga Balende        
RwandaRwanda: National Football league    
14:30Police - Bugesera FC   2:1 (1:0, 1:1)
UgandaUganda: Premier League    
14:30Kyetume - Busoga   2:1 (1:0, 1:1)
14:30Onduparaka FC - BUL   0:0 (0:0, 0:0)
14:30Police - URA SC   0:1 (0:1, 0:0)
EnglandEngland: Professional Development League    
15:00Barnsley U23 - Crewe U23   4:1 (1:1, 3:0)
EuropeEurope: UEFA Youth League    
15:00Liverpool U19 - Genk U19   0:1 (0:0, 0:1)
LebanonLebanon: Premier League    
15:00Al Ahed - Tripoli        
MoroccoMorocco: Botola Pro    
15:00Khemis Zemamra - Raja Casablanca   1:2 (0:1, 1:1)
RomaniaRomania: Liga 2    
15:00SCM Gloria - Politehnica Timisoara   0:1 (0:0, 0:1)
QatarQatar: Division 2    
15:30Al Bidda - Al-Waab   4:0 (2:0, 2:0)
AfricaAfrica: CAF Confederations Cup    
16:00FC Esae - Generation F.   1:1 PEN. (0:1, 0:0, 4:3)
BahrainBahrain: King's Cup    
16:00Al-Ahli Manama - Al Riffa   0:2 (0:1, 0:1)
16:00Isa Town - East Riffa   1:4 (1:1, 0:3)
EuropeEurope: UEFA Youth League    
16:00Chelsea U19 - Ajax U19   1:1 (1:0, 0:1)
16:00Lyon U19 - Benfica U19   2:3 (0:2, 2:1)
NorwayNorway: Junior U19    
16:00Viking U19 - Bodo/Glimt U19  
QatarQatar: Division 2    
16:00Al Markhiya - Al Muaidar   1:3 (0:1, 1:2)
16:00Lusail - Al-Kharitiyath   1:1 (0:0, 1:1)
Saudi ArabiaSaudi Arabia: King Cup    
16:00Al Jeel - Al Anwar   2:1 ET (1:0, 0:1, 1:0)
16:00Al Qadisiya - Al Rawdhah   1:2 (1:1, 0:1)
BulgariaBulgaria: Parva Liga    
16:30Cherno More - CSKA Sofia   0:2 (0:0, 0:2)
Ivory CoastIvory Coast: Ligue 1    
16:30Tanda - WAC   2:0 (1:0, 1:0)
MaliMali: Premiere Division    
16:45CO Bamako - Onze Createurs  
16:45USC Kita - Stade Malien        
RomaniaRomania: Liga 2    
16:45Petrolul - Csikszereda M. Ciuc   1:0 (0:0, 1:0)
SpainSpain: Tercera Division - Group 9    
17:00Malaga B - Almeria B   0:3 (0:0, 0:3)
QatarQatar: Division 2    
17:45Shamal - Al Mesaimeer  
SudanSudan: Premier League    
18:00Ahli Shendi - El-Ahli Atbara        
18:00Al-Merreikh - Al-Khartoum  
18:00Hilal El Obied - Hilal El-Fasher        
Saudi ArabiaSaudi Arabia: King Cup    
18:15Al Ahli SC - Al Jndal  
BahrainBahrain: King's Cup    
18:30Malkia - Al-Hidd  
IsraelIsrael: Liga Alef South    
18:30H. Marmorek - M. Ironi Ashdod  
NetherlandsNetherlands: Reserve League    
18:30Jong Roda - Jong Waalwijk  
South AfricaSouth Africa: Premier League    
18:30Bloem Celtic - Highlands  
18:30Orlando Pirates - Maritzburg Utd  
18:30Supersport Utd - Golden Arrows  
EuropeEurope: Champions League    
18:55Barcelona - Slavia Prague  
18:55Zenit - RB Leipzig  
ArgentinaArgentina: Primera D Metropolitana    
19:30Yupanqui - Lugano  
EnglandEngland: EFL Trophy    
20:30Cambridge Utd - Arsenal U21  
20:30Crewe - Everton U21  
WorldWorld: World Cup U17    
20:30Angola U17 - South Korea U17  
EnglandEngland: League One    
20:45Portsmouth - Southend  
20:45Rochdale - Ipswich  
20:45Shrewsbury - Peterborough  
EnglandEngland: National League    
20:45Hartlepool - Solihull Moors  
EnglandEngland: National League North    
20:45Brackley Town - Spennymoor  
20:45Gateshead - Curzon Ashton  
20:45Kidderminster - King’s Lynn  
EnglandEngland: National League South    
20:45Hampton & Richmond - Dartford  
EnglandEngland: Southern League Central Division    
20:45Peterborough Sports - Lowestoft  
EnglandEngland: EFL Trophy    
20:45Blackpool - Wolves U21  
20:45Coventry - Southampton U21  
20:45Sunderland - Leicester U21  
20:45Wycombe - Fulham U21  
EnglandEngland: FA Trophy    
20:45Merthyr T - Cinderford  
20:45Pickering Town - Prescot  
20:45Stamford - Halesowen  
20:45Tadcaster - Workington  
20:45Truro - Blackfield  
Northern IrelandNorthern Ireland: NIFL Premiership    
20:45Glenavon - Carrick Rangers   POSTP.  
EuropeEurope: Champions League    
21:00Chelsea - Ajax  
21:00Dortmund - Inter  
21:00Liverpool - Genk  
21:00Lyon - Benfica  
21:00Napoli - Salzburg  
21:00Valencia - Lille  
BrazilBrazil: Serie B    
23:15Atletico GO - Londrina  
23:15Oeste - Botafogo SP  
ParaguayParaguay: Copa Paraguay    
23:30Sol de America - Libertad Asuncion  
WorldWorld: World Cup U17    
06.11.2019
00:00Nigeria U17 - Netherlands U17  
BrazilBrazil: Serie B    
06.11.2019
00:30America MG - Parana  
00:30Figueirense - Vila Nova FC  
00:30Operario - Criciuma  
00:30Vitoria - Brasil de Pelotas  
MexicoMexico: Liga Premier Serie A    
06.11.2019
01:00Murcielagos - Nayarit  
ArgentinaArgentina: Primera Nacional    
06.11.2019
01:10Tigre - Dep. Riestra  
BrazilBrazil: Serie B    
06.11.2019
01:30Bragantino - Guarani  
01:30Cuiaba Esporte - CRB  
01:30Ponte Preta - Sao Bento  
MexicoMexico: Copa Mexico    
06.11.2019
02:00Alebrijes Oaxaca - Veracruz  
02:00Puebla - Cimarrones de Sonora  
03:00Atlante - Venados  
04:00Monterrey - Cafetaleros de Chiapas  
South KoreaSouth Korea: National League    
06.11.2019
07:00Gyeongju KHNP - Gangneung        
ChinaChina: Jia League    
06.11.2019
07:30Hebei Elite - Sichuan Annapurna  
07:30Liaoning - Suzhou Dongwu  
AsiaAsia: AFC Championship U19    
06.11.2019
09:00Australia U19 - Laos U19  
PhilippinesPhilippines: Copa Paulino Alcantara    
06.11.2019
09:00Stallion - Kaya  
AsiaAsia: AFC Championship U19    
06.11.2019
09:30China U19 - Myanmar U19  
09:30North Korea U19 - Hong Kong U19        
09:30Thailand U19 - Northern Mariana Islands U19        
IndonesiaIndonesia: Liga 1    
06.11.2019
09:30PSM Makassar - Kalteng Putra  
09:30PSS Sleman - Bali United  
AsiaAsia: AFC Championship U19    
06.11.2019
10:00Japan U19 - Guam U19        
AsiaAsia: AFC Championship Women U19    
06.11.2019
10:00North Korea U19 W - South Korea U19 W  
JapanJapan: J2 League    
06.11.2019
11:00Omiya Ardija - Avispa Fukuoka  
South KoreaSouth Korea: Korean Cup    
06.11.2019
11:00Daejeon Korail - Suwon Bluewings  
AsiaAsia: AFC Championship U19    
06.11.2019
12:00Chinese Taipei U19 - Macau U19  
BulgariaBulgaria: Parva Liga    
06.11.2019
12:00Dunav Ruse - Botev Plovdiv  
PhilippinesPhilippines: Copa Paulino Alcantara    
06.11.2019
12:00Ceres - Green Archers        
12:00Philippines U22 - Mendiola FC 1991        
AsiaAsia: AFC Championship U19    
06.11.2019
12:15United Arab Emirates U19 - Nepal U19  
12:30Iraq U19 - Pakistan U19   POSTP.  
12:30Malaysia U19 - Brunei U19  
12:30South Korea U19 - Singapore U19  
IndonesiaIndonesia: Liga 1    
06.11.2019
12:30Persib Bandung - PSIS Semarang  
ArmeniaArmenia: Premier League    
06.11.2019
13:00Ararat-Armenia - Lori        
AsiaAsia: AFC Championship U19    
06.11.2019
13:00Indonesia U19 - East Timor U19  
13:00Vietnam U19 - Mongolia U19  
EuropeEurope: Euro Women    
06.11.2019
13:00Montenegro W - Greece W  
EuropeEurope: UEFA Youth League    
06.11.2019
13:00Lokomotiv Moscow U19 - Juventus U19  
KenyaKenya: Premier League    
06.11.2019
13:00Gor Mahia - Mathare Utd.  
13:00Western Stima - Bandari  
KosovoKosovo: Superliga    
06.11.2019
13:00Drenica - Trepca 89        
13:00Drita - Dukagjini        
13:00FC Ballkani - KF Llapi        
RomaniaRomania: Liga 2    
06.11.2019
13:00Calarasi - FC Rapid Bucuresti   POSTP.  
13:00FC Arges - CSM Resita  
13:00UTA Arad - Concordia   POSTP.  
Saudi ArabiaSaudi Arabia: King Cup    
06.11.2019
13:00Al Safa - Al-Kawkab  
TurkmenistanTurkmenistan: Yokary Liga    
06.11.2019
13:00FC Asgabat - Sagadam        
AsiaAsia: AFC Championship U19    
06.11.2019
13:05Uzbekistan U19 - India U19  
CyprusCyprus: Division 2    
06.11.2019
13:30ASIL Lysi - Ayia Napa        
HungaryHungary: Merkantil Bank Liga    
06.11.2019
13:30Dorogi - Bekescsaba 1912  
13:30Siofok - Nyiregyhaza  
13:30Soroksar - Gyor  
13:30Szolnoki MAV - Kazincbarcikai  
MalawiMalawi: Super League    
06.11.2019
13:30Moyale Barracks - Dwangwa United  
MontenegroMontenegro: Montenegrin Cup    
06.11.2019
13:30FK Podgorica - Iskra  
13:30Jedinstvo - Buducnost  
13:30Zeta - Sutjeska  
Saudi ArabiaSaudi Arabia: King Cup    
06.11.2019
13:30Al-Hazem - Al Drae  
AsiaAsia: AFC Championship Women U19    
06.11.2019
14:00Japan U19 W - Australia U19 W  
BurundiBurundi: Primus League    
06.11.2019
14:00Kayanza - Inter Star        
14:00Musongati - Vital'O  
Czech RepublicCzech Republic: CFL - Group A    
06.11.2019
14:00Plzen B - Sparta Prague B  
EuropeEurope: UEFA Youth League    
06.11.2019
14:00Atalanta U19 - Manchester City U19  
14:00Bayern U19 - Olympiacos Piraeus U19  
14:00D. Zagreb U19 - Shakhtar Donetsk U19  
14:00Leverkusen U19 - Atl. Madrid U19  
MontenegroMontenegro: Montenegrin Cup    
06.11.2019
14:00Titograd - OFK Petrovac  
RwandaRwanda: National Football league    
06.11.2019
14:00Heroes Fc - Espoir  
14:00Kiyovu - APR  
14:00Mukura Victory Sports - AS Kigali  
14:00Rayon Sport - Marines  
TanzaniaTanzania: Ligi Kuu Bara    
06.11.2019
14:00Coastal Union - Alliance        
14:00JKT Tanzania - Mbeya City        
14:00Lipuli - Singida United        
14:00Mtibwa Sugar - Mwadui        
14:00Namungo - Ruvu Shooting        
14:00Polisi Tanzania - Mbao        
TunisiaTunisia: Ligue Professionnelle 1    
06.11.2019
14:00Chebba - Etoile Sahel  
UgandaUganda: Premier League    
06.11.2019
14:00Proline - Kampala City   POSTP.  
AsiaAsia: AFC Championship U19    
06.11.2019
14:15Jordan U19 - Bhutan U19  
BulgariaBulgaria: Parva Liga    
06.11.2019
14:30Levski Sofia - Etar  
DR CongoDR Congo: Ligue 1    
06.11.2019
14:30Bukavu Dawa - Maniema        
14:30Groupe Bazano - Renaissance        
14:30Nyuki - AS Vita Club        
ItalyItaly: Coppa Italia Serie C    
06.11.2019
14:30Piacenza - Imolese  
UgandaUganda: Premier League    
06.11.2019
14:30Mbarara City - Bright Stars  
14:30Villa - Tooro United  
AsiaAsia: AFC Championship U19    
06.11.2019
15:00Oman U19 - Kuwait U19   POSTP.  
CameroonCameroon: Elite One    
06.11.2019
15:00APEJES Academy - Dragon de Yaounde  
15:00Bamenda - Young Sports  
15:00Canon Yaounde - Tonnerre  
15:00Cotonsport - Colombe Lobo  
15:00Feutcheu - Fovu Baham  
15:00Fortuna Mfou - Eding Sport  
15:00Panthere - Bamboutos FC  
15:00UMS de Loum - Stade Renard  
15:00Union Douala - Avion Academy  
EuropeEurope: UEFA Youth League    
06.11.2019
15:00Paris SG U19 - Club Brugge U19  
IndiaIndia: ISL    
06.11.2019
15:00Hyderabad - North East Utd  
ItalyItaly: Coppa Italia Serie C    
06.11.2019
15:00Catanzaro - Monopoli  
15:00Pro Vercelli - Carpi  
ItalyItaly: Primavera 2    
06.11.2019
15:00Trapani U19 - Livorno U19  
MoroccoMorocco: Botola Pro    
06.11.2019
15:00Hassania Agadir - FAR Rabat  
MozambiqueMozambique: Mocambola    
06.11.2019
15:00Ferroviario Maputo - Textil do Pungue  
15:00Textafrica Chimoio - Nacala        
SudanSudan: Premier League    
06.11.2019
15:00Al-Ahly Merowe - Alfalah Atbra        
15:00Al Shorta - Al Wadi        
AsiaAsia: AFC Championship U19    
06.11.2019
15:10Yemen U19 - Turkmenistan U19  
KuwaitKuwait: Premier League    
06.11.2019
15:30Al Sahel - Yarmouk  
SeychellesSeychelles: First Division League    
06.11.2019
15:30Victoria City - Au Cap        
Saudi ArabiaSaudi Arabia: King Cup    
06.11.2019
15:35Al Najoom - Al Orubah  
AsiaAsia: AFC Championship U19    
06.11.2019
15:45Iran U19 - Kyrgyzstan U19  
BahrainBahrain: King's Cup    
06.11.2019
16:00Sitra - Al-Shabbab  
EuropeEurope: UEFA Youth League    
06.11.2019
16:00Crvena zvezda U19 - Tottenham U19  
16:00Dynamo Kiev U19 - PAOK U19  
16:00FC Porto U19 - Domzale U19  
16:00Real Madrid U19 - Galatasaray U19  
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Saudi Professional League    
06.11.2019
16:00Al-Raed - Al-Taawon  
Saudi ArabiaSaudi Arabia: King Cup    
06.11.2019
16:25Al Entesar - Al-Fateh  
RomaniaRomania: Liga 2    
06.11.2019
16:45U. Cluj - UTA Arad  
EuropeEurope: Europa League    
06.11.2019
16:50Guimaraes - Arsenal  
AsiaAsia: AFC Championship U19    
06.11.2019
17:00Bahrain U19 - Bangladesh U19  
Czech RepublicCzech Republic: MOL Cup    
06.11.2019
17:00Slovacko - Zizkov  
EuropeEurope: UEFA Youth League    
06.11.2019
17:00Sheriff Tiraspol U19 - Sogndal U19  
17:00Zaragoza U19 - APOEL U19  
MaliMali: Premiere Division    
06.11.2019
17:00Djoliba - Tombouctou  
MoroccoMorocco: Botola Pro    
06.11.2019
17:00Moghreb Tetouan - Olympique de Safi  
PolandPoland: III Liga - Group I    
06.11.2019
17:00Legia II - W. Mazowieckie  
SlovakiaSlovakia: Divison C Bratislava    
06.11.2019
17:00I. Bratislava - Bernolakovo  
AsiaAsia: AFC Championship U19    
06.11.2019
17:05Saudi Arabia U19 - Afghanistan U19  
17:10Qatar U19 - Sri Lanka U19  
ItalyItaly: Coppa Italia Serie C    
06.11.2019
17:30Monza - Pro Patria  
KuwaitKuwait: Premier League    
06.11.2019
17:45Al Tadamon - Al Shabab  
Saudi ArabiaSaudi Arabia: Saudi Professional League    
06.11.2019
17:55Al-Nassr - Al-Faisaly  
BotswanaBotswana: Premier League    
06.11.2019
18:00Jwaneng Galaxy - Gaborone Utd  
18:00Notwane - Gilport Lions  
18:00Orapa United - Morupule  
DenmarkDenmark: Landspokal Cup    
06.11.2019
18:00AB Copenhagen - Esbjerg  
18:00F. Amager - Horsens  
EstoniaEstonia: Estonian Cup    
06.11.2019
18:00Elva - Tabasalu  
EuropeEurope: UEFA Youth League    
06.11.2019
18:00Rennes U19 - Maccabi Petah Tikva U19  
HungaryHungary: Merkantil Bank Liga    
06.11.2019
18:00Gyirmot - MTK Budapest  
KosovoKosovo: Superliga    
06.11.2019
18:00Prishtina - Feronikeli  
SudanSudan: Premier League    
06.11.2019
18:00Al-Hilal Omdurman - Ahli Khartoum        
SwedenSweden: Division 1 - Relegation    
06.11.2019
18:00IFK Berga - Oskarshamns  
18:00Motala - Sollentuna  
WorldWorld: Arab Club Champions Cup    
06.11.2019
18:00Nouadhibou - Al Shorta        
DenmarkDenmark: 1st Division    
06.11.2019
18:30Fredericia - Roskilde  
ItalyItaly: Coppa Italia Serie C    
06.11.2019
18:30Viterbese - Teramo  
South AfricaSouth Africa: Premier League    
06.11.2019
18:30Amazulu - Stellenbosch  
18:30Baroka - Mamelodi Sundowns  
18:30Cape Town City - Polokwane  
18:30Chippa Utd. - Kaizer Chiefs  
EuropeEurope: Champions League    
06.11.2019
18:55Bayern Munich - Olympiacos Piraeus  
18:55Lokomotiv Moscow - Juventus  
HungaryHungary: Merkantil Bank Liga    
06.11.2019
19:00Ajka - Budaorsi SC        
19:00Balmazujvaros Sport - Budafoki   CAN.  
19:00Csakvari - Duna Aszfalt  
19:00Haladas - Vac  
19:00Szeged - Vasas  
MoroccoMorocco: Botola Pro    
06.11.2019
19:00Berkane - Rapide Oued Zem  
19:00Wydad - IR Tanger  
SwedenSweden: Allsvenskan    
06.11.2019
19:00Brage - Kalmar  
BoliviaBolivia: Division Profesional    
06.11.2019
20:00Destroyers - Always Ready        
EnglandEngland: Premier League Cup    
06.11.2019
20:00Portsmouth U23 - Exeter U23  
EuropeEurope: UEFA Youth League    
06.11.2019
20:00Akranes U19 - Derby U19  
20:00Rangers U19 - Slovan Bratislava U19  
SpainSpain: Copa Federacion    
06.11.2019
20:00Castellon - Prat  
20:00Salamanca - Coruxo FC  
UruguayUruguay: Primera Division    
06.11.2019
20:00Boston River - Juventud  
20:00CA Cerro - Penarol  
20:00Danubio - Rampla Juniors  
20:00Plaza Colonia - Defensor Sp.  
20:00River Plate - Progreso  
ItalyItaly: Coppa Italia Serie C    
06.11.2019
20:30Avellino - Cavese  
20:30Casertana - Bisceglie  
20:30Juventus U23 - Alessandria  
20:30Padova - L.R. Vicenza  
20:30Ravenna - Cesena  
20:30Reggina - Potenza  
20:30Siena - Arezzo  
20:30Ternana - Fermana  
WorldWorld: World Cup U17    
06.11.2019
20:30Japan U17 - Mexico U17        
20:30Spain U17 - Senegal U17        
EnglandEngland: Southern League South Division    
06.11.2019
20:45Farnborough - Hendon  
EnglandEngland: EFL Trophy    
06.11.2019
20:45Leyton Orient - Brighton U21  
EnglandEngland: FA Trophy    
06.11.2019
20:45Grays - Bedfont Sports  
20:45Larkhall - Paulton Rovers  
20:45Tiverton - Yate Town  
ScotlandScotland: Highland League    
06.11.2019
20:45Clachnacuddin - Brora Rangers  
20:45Formartine Utd - Inverurie Loco Works        
20:45Huntly - Turriff Utd        
20:45Nairn County - Forres Mechanics        
20:45Rothes - Buckie Thistle        
20:45Wick Academy - Strathspey Thistle        
EuropeEurope: Champions League    
06.11.2019
21:00Atalanta - Manchester City  
21:00Bayer Leverkusen - Atl. Madrid  
21:00D. Zagreb - Shakhtar Donetsk  
21:00FK Crvena zvezda - Tottenham  
21:00Paris SG - Club Brugge KV  
21:00Real Madrid - Galatasaray  
UruguayUruguay: Segunda Division    
06.11.2019
22:00Cerrito - Villa Espanola        
22:00Sud America - Rentistas        
VenezuelaVenezuela: Copa Venezuela    
06.11.2019
22:00Monagas - Metropolitanos  
22:00Puerto Cabello - Zamora  
ChileChile: Chilean Cup    
06.11.2019
23:00U. Espanola - U. De Chile   POSTP.  
BoliviaBolivia: Division Profesional    
06.11.2019
23:15Blooming - Real Potosi        
BrazilBrazil: Serie A    
06.11.2019
23:30Corinthians - Fortaleza  
ParaguayParaguay: Copa Paraguay    
06.11.2019
23:30Dep. Capiata - Guarani  
BrazilBrazil: Serie A    
00:00Atletico-MG - Goias  
WorldWorld: World Cup U17    
00:00Brazil U17 - Chile U17        
00:00France U17 - Australia U17        
BrazilBrazil: Serie A    
01:00Avai - Santos  
FranceFrance: Coupe de France    
01:00Franciscain - Golden Star  
01:00Moulien - Jeunesse        
BoliviaBolivia: Division Profesional    
01:30San Jose - Bolivar        
BrazilBrazil: Serie A    
01:30Athletico-PR - Cruzeiro  
01:30Bahia - Chapecoense-SC  
01:30Vasco - Palmeiras  
ColombiaColombia: Copa Aguila    
01:30Ind. Medellin - Dep. Cali  
MexicoMexico: Copa Mexico    
02:00Celaya - Necaxa        
02:00Pachuca - Atlas        
PeruPeru: Copa Peru    
02:00Comerciantes - Nacional FBC        
MexicoMexico: Copa Mexico    
04:00Santos Laguna - Guadalajara Chivas        
JBO竞博杯